• Yerimiz müsait olduğu sürece Cumartesi günleri için en geç Perşembe, Pazar günleri için ise en geç Cuma günü rezervasyon kabul ediyoruz.
  • 15 dk'dan daha uzun gecikmelerinizde masanızı beklemekte olan başka müşterilerimize verebileceğimizi önemle bildiririz.
  • Her iki ebeveyn başına bir çocuk olacak şekilde 6 yaş ve altındaki çocuklardan ücret almıyoruz. Varsa lütfen çocuk sayısını not olarak belirtiniz.
Date
Arrival Time
Number of People
Your Name
Phone
E-Mail
Your Message
Security Code
(Enter the result of summation)
6 + 8 = ?
 Home     Site Map

Kartepe Manzara Restaurant

Kartepe Cad. No:149-151
Masukiye @ Kartepe - KOCAELI / TURKEY

  +90-539-678 41 61
  Google Maps
  40.679365, 30.138535
  info@kartepemanzara.com

Weather in Kocaeli
     
 

İstanbul ve Kocaeli yönünden:
TEM'den Kartepe çıkışından çıkılır, Sapanca-Kartepe levhaları takip edilir. Maşukiye'ye gelindiğinde ilçenin içinden geçilerek Kartepe Kayak Merkezi yönünde kahverengi tabelalar takip edilir. Özellikle Pazar günleri alabalık vadisinde trafik sıkışıklığı olduğu için ilçe merkezindeki "Alternatif Dağ Yolu" levhalarını takip ediniz (Google Maps linki), böylece 20-30 dk zaman kazanabilirsiniz. Kartepe'ye kış aylarında kar lastiksiz, zincirsiz veya 4x4 araç olmadan çıkış zor olabilmekte, zaman zaman da jandarma kontrolünde yapılmaktadır. Kartepe yolu üzerinde 7. km'deyiz.

Ankara-Sakarya-Sapanca yönünden:
TEM'den Sapanca çıkışından çıkılır, sola Maşukiye istikmatine dönülür. Sırayla Mahmudiye, Kırkpınar, Kurtköy, Yanık ve Maşukiye'ye gelinir. Maşukiye'de ilçenin içinden geçilerek Kartepe Kayak Merkezi yönünde kahverengi tabelalar takip edilir. Özellikle Pazar günleri alabalık vadisinde trafik sıkışıklığı olduğu için ilçe merkezindeki "Alternatif Dağ Yolu" levhalarını takip ediniz (Google Maps linki), böylece 20-30 dk zaman kazanabilirsiniz. Kartepe'ye kış aylarında kar lastiksiz, zincirsiz veya 4x4 araç olmadan çıkış zor olabilmekte, zaman zaman da jandarma kontrolünde yapılmaktadır. Kartepe yolu üzerinde 7. km'deyiz.

       
Web Design & Applications: IstanbulNet